klientams apie sąskaitas

Nuo 2017 m. kovo 29 d. UAB „Vilniaus energija“ baigė vykdyti šilumos ir karšto vandens tiekimo veiklą. Nuo šių metų kovo 30 dienos šilumos ir karšto vandens tiekimo veiklą Vilniaus mieste vykdo AB „Vilniaus šilumos tinklai“.

Vilniaus gyventojai ir įmonės, kurie už šilumą ir karštą vandenį sumokėjo vėliau nei šių metų kovo 29 dieną, taip pat ir tie, kurie sąskaitas už kovą sumokėjo ne į „Vilniaus šilumos tinklų“, o į „Vilniaus energijos“ sąskaitą, jaudintis neturėtų.

Šiomis „Vilniaus energijai“ sumokėtomis įmokomis yra padengtos „Vilniaus energijos“ kovo mėnesio pateiktose sąskaitose nurodytos mokėtinos sumos. Visus duomenis apie gautus pavedimus „Vilniaus energija“ perdavė ir „Vilniaus šilumos tinklams“.

Tai yra, jeigu Jūs sumokėjote visą sąskaitoje nurodytą mokėtiną sumą, Jūs esate visiškai atsiskaitęs su „Vilniaus energija".

Taip pat informuojame, kad ankstesnių periodų sąskaitas peržiūrėti galite prisijungę prie „Vilniaus energija“ svetainės www.vilniausenergija.lt ir paspaudę nuorodą pagrindiniame lange „El. aptarnavimo centras“.