apie VEOLIA

Bendrovė „Vilniaus energija“ priklauso ir yra kontroliuojama Prancūzijos kompanijos „Veolia“.

„Veolia“ grupė yra pasaulinė tvaraus resursų valdymo lyderė. Daugiau nei 163 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje turinti grupė teikia energetikos, vandens tiekimo ir atliekų tvarkymo paslaugas miestams, gyventojams ir įmonėms. Įgyvendindama tris viena kitą papildančias veiklas „Veolia“ padeda plėtoti išteklių naudojimo galimybes ir saugo turimus resursus.

Pasauline kompanijos, veikiančios įvairiose pasaulio šalyse, patirtimi ir vertybėmis rėmėmės organizuodami šilumos tiekimo veiklą Vilniuje. Visuomet siekėme tapti inovatyviausia ir pažangiausia šilumos tiekimo bendrove, į kurią lygiuotųsi kitos Rytų ir Centrinės Europos energetikos kompanijos.

„Veolia“ perdavė bendrovei europietišką požiūrį į žmogų, aplinką ir verslą, naujas technologijas.

Prancūzijos kompanijos „Veolia“ patirtis leido „Vilniaus energijai“ sparčiau tapti modernia, į klientus orientuota vakarietiška įmone. „Veolia“ perdavė bendrovei europietišką požiūrį į žmogų, aplinką ir verslą, naujas technologijas.

Geras pavyzdys leido „Vilniaus energijai“ greitai įsisavinti naujus darbo principus, pakeisti darbo kultūrą ir požiūrį į daugelį dalykų, o svarbiausia – į šilumos vartotoją, klientą. Per penkiolika veiklos metų „Vilniaus energijos“ pastangos buvo įvertintos ne tik klientų atsiliepimais, bet ir įvairiais sertifikatais.

„Veolia“ patirtis leido senais metodais valdomą įmonę paversti rinkos sąlygomis dirbančia ir klientus gerbiančia bendrove. Bendrove, sąžiningai vykdančia įsipareigojimus Vilniui ir besirūpinančia miesto aplinkosauga.