apie vilniaus energiją

Bendrovės „Vilniaus energija“ istorija prasidėjo 2002 metais, kai vilniečiams centralizuotai pradėta tiekti šiluma, skirta šildyti pastatus ir ruošti karštą vandenį. Kompanijos paslaugomis naudojosi devyni iš dešimties vilniečių. Centralizuota šiluma aprūpinome 195 tūkstančius butų Vilniuje, Grigiškėse, Salininkuose ir Trakų Vokėje.

2002-2017 metais, vykdydami veiklą Vilniaus šilumos ūkyje, pasitelkėme moderniausias technologijas, kurios leido efektyviai, saugiai ir patikimai aprūpinti šiluma vilniečius. Galime didžiuotis sprendimais, kuriuos įgyvendinome pirmieji Europoje. Inovacijas įdarbinome visose šilumos ūkio srityse – pradedant energijos gamyba, baigiant klientų aptarnavimu.

VILNIAUS ŠILUMOS ŪKIS PER 15 METŲ

Centralizuota šiluma aprūpinome 195 tūkstančius butų Vilniuje, Grigiškėse, Salininkuose ir Trakų Vokėje

Niekuo nenusileidome Skandinavijos šilumos tiekimo įmonėms, kurios visame pasaulyje garsėja savo veiklos rodikliais. Tarp svarbiausių pasiekimų – nuo 24 iki 12 procentų sumažinti nuostoliai šilumos tinkluose. Šiuo parametru taip pat pavijome skandinavus.

Pradėjusi dirbti sostinėje, „Vilniaus energija“ iš esmės reorganizavo šilumos tinklų įmonę, pakeitė valdymo struktūrą, optimizavo bendrovės funkcijas ir investavo į informacines sistemas. Bendrovė atsisakė energetikos įmonei nebūdingų veiklų ir optimizavo darbuotojų skaičių.

Modernizuoti ne tik įrengimai, keitėsi įmonės filosofija ir vertybės. Vartotojai tapo profesionaliai aptarnaujamais klientais, darbuotojai – motyvuoti dirbti, siekti karjeros, o „Vilniaus energija“ – efektyviai valdoma vakarietiška įmone.