Praktika UAB „Vilniaus energija“


UAB „Vilniaus energija“ priima atlikti praktiką Lietuvos aukštųjų ar profesinio mokymo įstaigų studentus, turinčius galimybę pasirašyti studento trišalę praktinio mokymo sutartį. Studentams, būsimiems specialistams, skiriame daug dėmesio, siekiame, kad  praktika būtų  naudinga,  todėl priimame tik ribotą skaičių studentų. Pirmenybę teikiame studentams, studijuojantiems specialybes, susijusias su tiesiogine UAB „Vilniaus energija“ veikla. 

 

Jei Jus domina galimybė susipažinti su UAB „Vilniaus energija“ veikla, pritaikyti savo žinias praktikoje, įgyti įgūdžių ir patirties, prašome el. paštu darbas@vilniausenergija.lt atsiųsti el. laišką, temoje nurodant „Dėl praktikos atlikimo“.

 

Ką studentai sako apie praktiką mūsų įmonėje:

 • „Prie teigiamo šios praktikos vertinimo labai prisideda organizuotos pažintinės išvykos, kurios padėjo su bendrovės veikla susipažinti iš techninės pusės, pamatyti viską savomis akimis".
  Miglė Z., Hidrologija ir meteorologija, VU
 • „Praktika puikiai organizuota, didelis praktikos organizavimo privalumas – individualus darbas, pasitikėjimas, tai ugdė savarankiškumą, padėjo įtvirtinti sukauptas žinias".
  Adomas S., Šilumos energetika, VTDK
 • „Praktikos metu gavau daug naudingos informacijos, praktikos vadovas išsamiai atsakė į visus mano iškeltus klausimus. Smagu, kad įmonė, o ypač praktikos vadovas, skyrė tiek dėmesio".
  Denisas M., Šilumos energetika ir technologijos, KTU
 • „Dėkoju už galimybę atlikti praktiką, įgyta patirtis man labai įdomi bei naudinga".
  Karolina K., Verslo vadyba, VGTU

 

Studentų praktiką UAB „Vilniaus energija“ organizuoja:

Personalo vadybininkė
Eglė Blažytė-Brazovskaja
Tel. (8 5) 266 7253, darbas@vilniausenergija.lt